Ürünlerimiz

Graeff

Uluslar arası çapta faaliyetlerini gösteren Graeff firması; basınç sensörleri, eriyik ısı sensörleri, solid state relais (SSR-Röle), termokupeller, ısı ve basınç göstergeleri, ısı ceketleri vs. gibi çok geniş olan ürün yelpazesi ile müşterilerine destek sağlamaktadır.


Eprotec

İsviçre’de yerleşik eprotec firması, uzmanlaşmış olduğu dişli pompa konusunun dışına çıkmayarak müşterilerine en iyi kaliteyi en uygun şartlarda sunmayı amaçlamaktadır. Kalifiye insan kaynakları ve en son teknolojiler ile üretilen eprotec dişli pompaları maksimum verimlilik ve kesin çözümler vaat etmektedir.


Wiedenbach

Domino Group bünyesinde Almanya’da faaliyetlerini yürüten Wiedenbach firması, ink-jet yazıcıları ile dünya genelinde tanınmış, sanayi tipi yazıcı üreticilerinin başında gelmektedir. Plastik, gıda, kozmetik gibi farklı sektörlere hitap eden Wiedenbach, kullanıcıya yönelik özel çözümleri ile de birçok firmanın tercihi olmuştur. Dünya genelindeki referansları ile kalitesini ortaya koyan firma, ürün kodlama işlemlerinizde maksimum verimlilik ve uzun çalışma ömrü vaat etmektedir.


Neue Herbold

1995 yılından beri Almanya, Sinsheim’da ki tesislerinde plastik geri dönüşüm makineleri konusunda faaliyet gösteren Neue Herbold, tecrübesini dünya genelinde kullanılan makineleri ile ortaya koymaktadır. Geri dönüşüm faaliyetlerinde kullanılan yıkama üniteleri, shreddır – ön kırma, granülatör, öğütücü – pulverizer, kurutucu gibi makinelerin üretim ve satışının yanında geniş servis ağıyla müşterilerini asla yalnız bırakmamaktadır.


Ürün Grupları

» Graeff
» Eprotec